Nasze sukcesy w roku szkolnym 2016/2017

• Uczennica klasy VIa - Alicja Sobczak zajęła I miejsce w konkursie na Komiks w Języku Angielskim, organizowany w SP w Podgórzu, opiekun p. E. Bombała.
  • Uczennica klasy VIa - Zofia Zielińska zajęła I miejsce w XIII Przeglądzie Piosenki Polskiej w kategorii klas IV - VI, organizowanym w SP w Bodzanowie, opiekun p. Beata Krzemińska.
  • Uczeń klasy IVa - Piotr Ciarka zajął III miejsce w IX Konkursie Czytelniczym "Mole 2017", organizowanym w SP w Małej Wsi, opiekun p. K. Kiedrowska.
  • Uczniowie klasy IIIb zajęli I miejsce w X Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym "Kraina Książek - spotkanie z Kubusiem Puchatkiem", organizowanym w SP w Małej Wsi, opiekun p. A. Cichocka.
  • Uczniowie klasy IIa zajęli II miejsce w konkursie międzyszkolnym "Moje zdrowie to skarb", organizowanym w SP w Małej Wsi, opiekun p. M. Świerczewska.
  • Uczeń klasy IIIb -  Adam Janiszewski zajął I miejsce w Konkursie plastycznym im. Marzeny Gruszczyńskiej pt. "Legendy pędzlem malowane", organizowanym w Niepublicznej Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Orszymowie, w kategorii klas I - III, opiekun p. A. Cichocka.
  • Uczennica klasy Va -  Jowita Janiszewska zajęła I miejsce w Konkursie plastycznym im. Marzeny Gruszczyńskiej pt. "Legendy pędzlem malowane", organizowanym w Niepublicznej Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Orszymowie, w kategorii klas IV - VI, opiekun p. W. Przedwojewska.
  • Uczennica klasy IVb - Klaudia Bratkowska zddobyła wyróznienie w Konkursie plastycznym im. Marzeny Gruszczyńskiej pt. "Legendy pędzlem malowane", organizowanym w Niepublicznej Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Orszymowie, opiekun p. W. Przedwojewska.
  • Chór Szkoły Podstawowej w Wyszogrodzie zajął I miejsce na XV Festiwalu Piosenki Rozmaitej w kategorii zespoły klas IV - VI, organizowanym w SP w Nowym Miszewie, opiekun p. B. Krzemińska.
  • Uczennica klasy VIa - Zofia Zielińska zajęła I miejsce na XV Festiwalu Piosenki Rozmaitej w kategorii soliści klas IV - VI, organizowanym w SP w Nowym Miszewie, opiekun p. B. Krzemińska.
  • Uczennica klasy IIIb - Emilia Bogdan zajęła II miejsce na XV Festiwalu Piosenki Rozmaitej w kategorii soliści klas I - III, organizowanym w SP w Nowym Miszewie, opiekun p. B. Krzemińska.
  • Chłopcy z klas IV - VI zajęli III miejsce w Rejonowych Rozgrywkach Piłki Nożnej Chłopców, organizowanych w SP w Rogozinie, opiekun p. W. Tomkiewicz.
  • Uczennica klasy VIa - Zofia Zielinska zdobyła wyróżnienie w XV edycji Powiatowego Konkursu Literackiego "Piszę książkę", w kategorii klas IV - VI, zorganizowanego przez Bibliotekę SP nr 22 w Płocku, opiekun p. K. Kiedrowska.
  • Uczennica klasy IIIa - Emilia Chojnacka zdobyła wyróżnienie w XV edycji Powiatowego Konkursu Literackiego "Piszę książkę", w kategorii klas I - III, zorganizowanego przez Bibliotekę SP nr 22 w Płocku, opiekun p. K. Wiechecka.
  • Uczennica klasy VIa - Zofia Zielińska zajęła III miejsce w XI Międzyszkolnym Festiwalu Kolęd i Pastorałek, organizowanym przez Niepubliczną SP w Nowym Kanigowie, opiekun p. B. Krzemińska.
  • Uczeń Piotr Koper z klasy Va zajął I miejsce w I Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym organizowanym w SP w Małej Wsi, opiekun p. A. Kolankowska.
  • Uczennica  Julita Malczewska z klasy VIb zajęła III miejsce w I Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym organizowanym w SP w Małej Wsi, opiekun p. A. Kolankowska.
  • Uczennica Julia Smółka z klasy VIa zdobyła wyróznienie w I Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym organizowanym w SP w Małej Wsi, opiekun p. A. Borowska.
  • Szkoła Podstawowa w Wyszogrodzie została laureatem konkursu regionalnego "Szkoła dla poprawy jakości powietrza", którego celem było przygotowanie i przeprowadzenie lokalnych aktywności adresowanych do uczniów, ich rodziców, lokalnych społeczności, urzędów gmin w celu rozwiązania problemów ekologicznych oraz przedstawienie ich w postaci kronik, filmu lub prezentacji multimedialnej.  Konkurs był organizowany w ramach projektu "Nie - dla niskiej emisji zanieczyszczeń powietrza" realizowanego przez RCEE w Płocku, współfinansowanego ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.
  • Uczennica klasy V a - Jowita Janiszewska zajęła II miejsce w konkursie poetyckim "Wiersz o chlebie", organizowanym w Zespole Szkół i. J. Śniadeckiego w Wyszogrodzie, opiekun p. I. Kolankowska.
  • Drużyna chłopców z klas IV - VI zajęła IV miejsce w XVII Jesiennym Biegu Przełajowym na Mazowszu, organizowanym w Radzanowie, opiekun p. W. Tomkiewicz.
  • Drużyna dziewcząt z klas IV - VI zajęła V miejsce w XVII Jesiennym Biegu Przełajowym na Mazowszu, organizowanym w Radzanowie, opiekun p. W. Tomkiewicz.